Kód: GCO2024
  • Očekáváme: 31. srpna 2024

Představujeme vám úžasné auto FIRST 65030 Batwheels BAM, které je must-have pro každého nadšence do autodráh a fanoušky Batmana! Toto precizně zpracované auto v měřítku 1:50 je připraveno vyrazit na trať a nabídnout vám nezapomenutelné závodní zážitky.

S autem Batwheels BAM se stanete hvězdou každé autodráhy. Jeho aerodynamický design, inspirovaný ikonickým Batmobilem, nejen skvěle vypadá, ale také zajišťuje vynikající přilnavost a stabilitu v zatáčkách. Dvojité kontaktní kartáčky zaručují spolehlivé napájení a plynulou jízdu bez přerušení, zatímco magnet umožňuje lepší trakci a rychlejší průjezdy zatáčkami. Vodící lišta pak udrží vaše auto vždy na správné trati.

Ať už jste začínající závodník nebo zkušený jezdec, auto FIRST 65030 Batwheels BAM vám poskytne výkon a vzrušení, které hledáte. S tímto autíčkem se můžete pustit do napínavých soubojů s přáteli nebo se jednoduše bavit zdokonalováním svých dovedností na trati. Kvalitní zpracování a odolné materiály zaručují, že vám Batwheels BAM bude spolehlivým společníkem po mnoho závodů.

Neváhejte a pořiďte si auto FIRST 65030 Batwheels BAM ještě dnes! Zažijte vzrušení z rychlosti, radost z vítězství a staňte se skutečným mistrem autodráhy.

  • Ikonický design inspirovaný Batmobilem, který nadchne každého fanouška Batmana
  • Dvojité kontaktní kartáčky pro spolehlivé napájení a plynulou jízdu
  • Magnet pro lepší přilnavost a rychlejší průjezdy zatáčkami
  • Vodící lišta pro udržení auta na správné trati
  • Precizní zpracování a odolné materiály pro dlouhotrvající zábavu