Carrera FIRST

Závodní dobrodružství pro nejmenší od 3 let Jednoduché ovládání, oblíbené motivy a odolná konstrukce rozvíjí motoriku a zdravou soutěživost.

Doporučený
věk
0 +
Až 2 jezdci
0
Měřítko aut
1 : 50
Měřítko dráhy
1 : 50
3

Vstup do světa závodů

Autodráhy Carrera FIRST jsou skvělým úvodem do vzrušujícího světa závodění pro děti od 3 let. Zažijte s nimi první závodní dobrodružství!
2

Zábava a jednoduchost

Snadná montáž, intuitivní ovládání a odolná konstrukce v měřítku 1:50. Carrera FIRST přináší maximální zábavu a snadné hraní i pro ty nejmenší závodníky.
1

Oblíbené dětské motivy

Závody s autíčky Paw Patrol, Mickey Mouse nebo Cars. Carrera FIRST nabízí license oblíbených hrdinů z pohádek a filmů, které vaše děti milují.

Carrera FIRST Výhody na první pohled:

Carrera FIRST je vstupní závodní systém v měřítku 1:50 pro děti od 3 let, který nabízí jednoduché ovládání, oblíbené dětské motivy a odolnou konstrukci pro maximální zábavu těch nejmenších závodníků.

FIRST - Vstupní brána do světa autodráh Carrera

Závodní dobrodružství pro nejmenší. Děti od 3 let mohou s autodráhami Carrera FIRST zažít první vzrušení ze závodění. Jednoduché ovládání, odolná konstrukce a oblíbené pohádkové a filmové motivy přinesou spoustu zábavy do dětského pokoje.
Carrera FIRST je řada závodních autodrah navržených speciálně pro děti od 3 let. Autodráhy mají jednoduché ovládání, odolnou konstrukci a roztomilý design s oblíbenými dětskými motivy. Sety Carrera FIRST obsahují vše potřebné pro okamžité závodění, včetně dráhy, autíček a ovladačů.
Snadná montáž a intuitivní ovládání, ideální pro první seznámení s autodráhami. Bezpečná a odolná konstrukce v měřítku 1:50, přizpůsobená pro hraní těch nejmenších. Licencované modely aut a dráhy s motivy z pohádek a dětských seriálů. Perfektní pro rozvoj motorických dovedností, postřehu a zdravé soutěživosti.
Autodráhy Carrera FIRST lze doplnit o různé smyčky, skluzavky a překážky. Doplňková autíčka a dráhy umožňují rozšířit závodní možnosti. Speciální edice s tématy jako Paw Patrol, Mickey Mouse nebo Auta. Kompatibilní s ostatními sety Carrera FIRST pro ještě větší zábavu.
Sestavte dráhu podle návodu a nechte děti, ať si osahají ovládání. Ukazujte dětem, jak projet zatáčky a vyhnout se vypadnutí z dráhy. Podporujte týmovou hru a fandění, uspořádejte závody s kamarády. Experimentujte s různými dráhovými sestavami a překážkami.
Autodráhy Carrera FIRST jsou navrženy s ohledem na maximální bezpečnost dětí. Používejte pouze doporučené baterie a nenabíjecí baterie nedobíjejte. Pravidelně kontrolujte opotřebení dílů a poškozené části vyměňte.

Jsi připraven
odstartovat?