Carrera EVOLUTION

Objevte celosvětově unikátní systém závodních tratí prostřednictvím kombinace tratí v měřítku 1:24 a vozidel v měřítku 1:32.

Doporučený
věk
0 +
Až 2 jezdci
0
Měřítko aut
1 : 32
Měřítko dráhy
1 : 24
3

Zažijte skutečné závodění

Objevte svět skutečného závodění s autodráhami Carrera EVOLUTION. Precizně zpracované tratě a detailní modely aut v měřítku 1:32 vám přinesou autentický zážitek ze závodů v pohodlí vašeho domova.
2

Unikátní kombinace měřítek

Carrera EVOLUTION přináší jedinečnou kombinaci tratí v měřítku 1:24 a vozidel v měřítku 1:32. Tento inovativní přístup zajišťuje vysokou úroveň detailů a realismu pro maximální požitek ze závodění.
1

Neomezené možnosti přizpůsobení

S autodráhami Carrera EVOLUTION si můžete sestavit okruh snů podle vlastních představ. Široká nabídka doplňků a rozšíření vám umožní vytvořit jedinečnou a vzrušující závodní trať přímo u vás doma.

Carrera EVOLUTION - Výhody na první pohled:

Carrera EVOLUTION je špičkový analogový závodní systém v měřítku 1:32, který přináší skutečný zážitek ze závodění do vašeho domova. Nabízí širokou škálu licencovaných modelů aut, propracované tratě a neomezené možnosti přizpůsobení.

EVOLUTION - Špičkový analogový závodní systém pro skutečné závodní nadšence

Zažijte vzrušení skutečných závodů ve vlastním obýváku. Autodráhy Carrera EVOLUTION přinášejí autentický zážitek ze závodění v měřítku 1:32. Precizně zpracované tratě s množstvím funkčních prvků a detailní modely aut od prestižních výrobců.
Carrera EVOLUTION je špičková řada analogových závodních autodrah v měřítku 1:32, určená pro náročné závodní nadšence. Autodráhy přinášejí autentický zážitek ze závodění s precizně zpracovanými tratěmi a detailními modely aut. Sety Carrera EVOLUTION obsahují vše potřebné pro okamžité závodění, včetně propracované dráhy, realistických aut a ovladačů.
Unikátní kombinace měřítek tratí 1:24 a vozů 1:32 pro maximální realismus. Vysoká kvalita zpracování a odolná konstrukce pro dlouhotrvající zábavu. Široký výběr licencovaných modelů aut od prestižních výrobců jako Ferrari, Porsche, Lamborghini. Vhodné pro náročné závodníky i sběratele, skvělé pro napínavé souboje.
Autodráhy Carrera EVOLUTION nabízejí množství funkčních prvků pro zvýšení autenticity závodů. Propracované tratě s různými typy povrchů, zatáček a převýšení. Neomezené možnosti přizpůsobení a rozšíření pomocí doplňkových dílů a příslušenství. Kompatibilita s digitálním systémem Carrera DIGITAL 132 pro ještě více závodních možností.
Začněte s přednastavenými okruhy a postupně experimentujte s vlastními návrhy tratí. Trénujte ovládání aut a zdokonalujte své závodní dovednosti pro dosažení nejrychlejších časů. Pořádejte turnaje s přáteli a rodinou pro zvýšení soutěživosti a zábavy. Rozšiřujte svou sbírku o nové modely aut a doplňky pro ještě větší zážitek ze závodění.
Pravidelně čistěte dráhu a autíčka pro zajištění hladkého provozu a dlouhé životnosti. Kontrolujte opotřebení součástek, zejména kartáčků a pneumatik, a v případě potřeby je vyměňte. Pokud autíčka vypadávají z dráhy, upravte napětí vodících pružin nebo zkontrolujte čistotu vodících drážek. Při problémech s napájením zkontrolujte připojení a stav baterií v ovladačích.

Jsi připraven
odstartovat?