Carrera Digital 124

Zažijte dokonalost závodění v měřítku 1:24! Digitální technologie, realistické modely a neomezené možnosti přizpůsobení tratě.

Doporučený
věk
0 +
Až 4 jezdci
0
Měřítko aut
1 : 24
Měřítko dráhy
1 : 24
3

Vstupte do světa dokonalého závodění

Objevte novou dimenzi závodění s digitálními autodráhami Carrera DIGITAL 124. Zažijte vzrušení skutečných závodů s až 4 auty na jedné dráze, strategickým předjížděním a realistickými modely v měřítku 1:24.
2

Pokročilé funkce a neomezené možnosti

Digitální technologie přináší pokročilé funkce jako individuální nastavení aut, počítadlo kol a aplikaci Carrera Connect. Neomezené možnosti stavby a přizpůsobení tratě s různými typy povrchů a převýšením uspokojí i ty nejnáročnější modeláře a závodníky.
1

Špičková kvalita a autentický zážitek

Precizně zpracované modely aut od prestižních výrobců jako Porsche, Mercedes-Benz nebo Ferrari v měřítku 1:24 poskytují nejvyšší úroveň detailů a autenticity. Carrera DIGITAL 124 posouvá hranice tradičních autodráh a přináší dokonalý zážitek ze závodění přímo k vám domů.

Carrera DIGITAL 124 - Výhody na první pohled:

Carrera DIGITAL 124 je špičkový digitální závodní systém v měřítku 1:24, který přináší dokonalý zážitek ze závodění pro náročné modeláře a závodní nadšence.

DIGITAL 124 - Dokonalost závodění

Až čtyři jezdci se mohou postavit na startovní rošt a bojovat o vítězství v napínavých závodech. Díky věrným detailům licencovaných modelů aut budete mít pocit, jako byste usedli přímo do kokpitu skutečných závodních vozů. Zažijte vzrušení opravdových závodů v pohodlí vašeho obývacího pokoje. Digitální technologie umožňuje strategickou změnu jízdních pruhů, ovládání světel a individuální nastavení výkonu každého auta. Autodráha Carrera DIGITAL 124 přenáší závodní adrenalin přímo k vám domů.
Carrera DIGITAL 124 je špičková řada digitálních závodních autodrah v měřítku 1:24, určená pro ty nejnáročnější závodní nadšence. Digitální technologie umožňuje současné závodění až 4 aut na jedné dráze s možností strategického předjíždění, individuálního nastavení aut a využití pit stopu. Sety Carrera DIGITAL 124 obsahují vše potřebné pro okamžité závodění, včetně propracované dráhy, precizně zpracovaných modelů aut a bezdrátových ovladačů.
Dokonalý zážitek ze závodění v digitálním věku s pokročilými funkcemi a realistickými efekty. Nejvyšší kvalita zpracování a odolná konstrukce pro dlouhotrvající zábavu a sběratelskou hodnotu. Exkluzivní výběr licencovaných modelů aut v měřítku 1:24 od prestižních výrobců jako Porsche, Mercedes-Benz nebo Ferrari. Vhodné pro skutečné závodní nadšence, modeláře a sběratele, kteří ocení preciznost a autenticitu.
Autodráhy Carrera DIGITAL 124 nabízejí množství pokročilých funkcí pro maximální autenticitu závodů. Magnetický spínač pro plynulou změnu jízdních pruhů a předjíždění ve vysoké rychlosti. Neomezené možnosti stavby a přizpůsobení tratě s různými typy povrchů, zatáčkami a převýšením. Bezdrátové ovladače s dotykovým displejem, počítadlo kol a aplikace Carrera Connect pro analýzu výkonu.
Postavte si okruh snů s technickými sekcemi i vysokorychlostními rovinkami pro maximální zážitek. Trénujte ovládání aut a zdokonalujte své závodní dovednosti pro dosažení těch nejrychlejších časů. Uspořádejte si vlastní šampionát s přáteli a rodinou a staňte se mistrem závodního ovládání. Rozšiřujte svou sbírku o unikátní modely aut a doplňky pro ještě větší rozmanitost závodů.
Pravidelně čistěte dráhu a autíčka pro zajištění hladkého provozu a dlouhé životnosti. Kontrolujte opotřebení součástek, zejména kartáčků a pneumatik, a v případě potřeby je vyměňte. Pokud autíčka vypadávají z dráhy, upravte napětí vodících pružin nebo zkontrolujte čistotu vodících drážek. Při problémech s napájením nebo připojením zkontrolujte baterie v ovladačích a spojení dráhy.

Jsi připraven
odstartovat?