Carrera Digital 132

Zažijte revoluční závodní systém, který umožňuje až 6 autům souběžně závodit, předjíždět se a strategicky využívat pit stop na jediné dráze.

Doporučený
věk
0 +
Až 6 jezdců
0
Měřítko aut
1 : 32
Měřítko dráhy
1 : 24
3

Vstupte do nové dimenze závodění

Objevte revoluční digitální závodní systém Carrera DIGITAL 132. Zažijte vzrušení skutečných závodů s až 6 auty na jedné dráze, strategickým předjížděním a využitím pit stopu.
2

Pokročilé funkce a neomezené možnosti

Digitální technologie přináší pokročilé funkce jako počítadlo kol, individuální nastavení aut a bezdrátový ovladač s displejem. Neomezené možnosti přizpůsobení tratě a široký výběr modelů aut uspokojí i ty nejnáročnější závodníky.
1

Dokonalé detaily a autentický zážitek

Precizně zpracované modely aut od ikonických výrobců a realistické tratě s různými povrchy a převýšením poskytují autentický zážitek ze závodění. Carrera DIGITAL 132 posouvá hranice tradičních autodráh a přináší skutečné závody do vašeho domova.

Carrera DIGITAL 132 - Výhody na první pohled:

Carrera DIGITAL 132 je revoluční digitální závodní systém v měřítku 1:32, který přináší vzrušení skutečných závodů do vašeho domova. S pokročilými funkcemi a neomezenými možnostmi přizpůsobení posouvá hranice tradičních autodráh.

DIGITAL 132 - Digitální revoluce v závodění

Vstupte do nové éry závodění s autodráhami Carrera DIGITAL 132. Zažijte vzrušení opravdových závodů přímo ve vašem obývacím pokoji. Posuňte své závodní zážitky na zcela novou úroveň s digitálními autodráhami Carrera DIGITAL 132 a staňte se šampionem ve vlastním závodním světě!
Carrera DIGITAL 132 je špičková řada digitálních závodních autodrah v měřítku 1:32, určená pro náročné závodní nadšence. Digitální technologie umožňuje současné závodění až 6 aut na jedné dráze s možností strategického předjíždění a využití pit stopu. Sety Carrera DIGITAL 132 obsahují vše potřebné pro okamžité závodění, včetně propracované dráhy, detailních modelů aut a bezdrátových ovladačů.
Pokročilé digitální funkce pro autentický zážitek ze závodění. Vysoká kvalita zpracování a odolná konstrukce pro dlouhotrvající zábavu. Široký výběr licencovaných modelů aut od prestižních výrobců jako Porsche, Ferrari, Lamborghini nebo Audi. Vhodné pro náročné závodníky i sběratele, skvělé pro napínavé souboje.
Autodráhy Carrera DIGITAL 132 nabízejí množství funkčních prvků pro zvýšení autenticity závodů. Propracované tratě s různými typy povrchů, zatáček a převýšení. Neomezené možnosti přizpůsobení a rozšíření pomocí doplňkových dílů a příslušenství. Bezdrátové ovladače s displejem, počítadlo kol a aplikace Carrera Connect pro sledování pokroku.
Začněte s přednastavenými okruhy a postupně experimentujte s vlastními návrhy tratí. Trénujte ovládání aut a zdokonalujte své závodní dovednosti pro dosažení nejrychlejších časů. Pořádejte turnaje s přáteli a rodinou pro zvýšení soutěživosti a zábavy. Rozšiřujte svou sbírku o nové modely aut a doplňky pro ještě větší zážitek ze závodění.
Pravidelně čistěte dráhu a autíčka pro zajištění hladkého provozu a dlouhé životnosti. Kontrolujte opotřebení součástek, zejména kartáčků a pneumatik, a v případě potřeby je vyměňte. Pokud autíčka vypadávají z dráhy, upravte napětí vodících pružin nebo zkontrolujte čistotu vodících drážek. Při problémech s napájením nebo připojením zkontrolujte baterie v ovladačích a spojení dráhy.

Jsi připraven
odstartovat?