Carrera GO

Závodní dráhový systém nabízí pestrou paletu autíček a tematických drah s řadou zábavných prvků jako skokanské můstky či looping. Zažijte vzrušení ze závodění v pohodlí domova!

Doporučený
věk
0 +
Až 2 jezdci
0
Měřítko aut
1 : 43
Měřítko dráhy
1 : 43
3

Objevte svět Carrera GO

Ponořte se do vzrušujícího světa závodů s autodráhami Carrera GO. Zažijte napínavé souboje na propracovaných okruzích v pohodlí vašeho domova.
2

Snadná montáž a ovládání

Autodráhy Carrera GO jsou navrženy pro rychlou a jednoduchou montáž. Intuitivní ovládání umožňuje okamžitě začít závodit a zažít maximální zábavu.
1

Kvalita a detaily

Všechny sety Carrera GO se pyšní precizním zpracováním, odolnou konstrukcí a věrnou replikou skutečných závodních okruhů a aut.

Carrera GO!!! Výhody na první pohled:

Carrera GO je vstupní závodní systém v měřítku 1:43 pro děti od 6 let, který nabízí akční funkce, širokou škálu příslušenství a skutečnou závodní atmosféru pro maximální zábavu.

GO!!! - Úvodní řada do světa autodráh Carrera

Závodní vzrušení do každého dětského pokoje. Až dva závodníci mohou soupeřit nejen v rychlosti, ale díky doplňkům jako houpačky, smyčky nebo rally sekce i v zručnosti. Věrně vymodelovaná autíčka nadchnou malé i velké závodníky.
Carrera GO je řada závodních autodrah v měřítku 1:43, určená především pro děti od 6 let. Autodráhy nabízejí realistický zážitek ze závodění s propracovanými detaily a snadným ovládáním. Sety Carrera GO obsahují vše potřebné pro okamžité závodění, včetně dráhy, aut a ovladačů.
Jednoduchá montáž a rychlý start závodění. Kvalitní zpracování a odolná konstrukce pro dlouhotrvající zábavu. Široký výběr licencovaných modelů aut a doplňků pro rozšíření závodních možností. Vhodné pro děti i dospělé, skvělé pro rodinnou zábavu.
Autodráhy Carrera GO nabízejí různé akční prvky pro zvýšení vzrušení ze závodů. Houpačky, smyčky a překážky přidávají na náročnosti a zábavě. Doplňkové dráhy a díly umožňují stavbu unikátních okruhů. Speciální edice s tématy jako Super Mario, Paw Patrol nebo Ferrari.
Začněte s jednoduchým okruhem a postupně přidávejte složitější prvky. Trénujte ovládání aut a projíždění zatáček pro dosažení rychlejších časů. Pořádejte turnaje s rodinou a přáteli pro zvýšení soutěživosti. Experimentujte s různými sestavami dráhy a vytvářejte vlastní závodní okruhy.
Pravidelně čistěte dráhu a autíčka pro zajištění hladkého provozu. Kontrolujte opotřebení součástek a v případě potřeby je vyměňte. Pokud autíčka vypadávají z dráhy, upravte napětí vodících pružin. Při problémech s napájením zkontrolujte připojení.

Jsi připraven
odstartovat?