Carrera HYBRID

Carrera představuje zcela novou inovaci Carrera HYBRID: dokonalou kombinaci herní a závodní zábavy, protože vozidla se mohou volně pohybovat na trati i mimo ni a zaručit tak nezapomenutelný pocit ze závodění!

Doporučený
věk
0 +
Až 16 jezdců
0
Měřítko aut
1 : 50
Měřítko dráhy
1 : 50
3

Objevte novou dimenzi závodění

Carrera HYBRID přináší revoluční kombinaci herní a závodní zábavy. Zažijte volnost řízení s vozidly, která se pohybují nejen po trati, ale i mimo ni. Realistický zážitek z jízdy v různých režimech umocňuje podpora umělé inteligence.
2

Intuitivní ovládání a neomezené možnosti

Vozidla věrná originálu v měřítku 1:50 se ovládají pomocí bezplatné aplikace pro smartphone nebo tablet. Řízení funguje přirozeně nakláněním zařízení a tlačítka na displeji představují plyn a brzdu. S individuálním nastavením a různými rozloženími tratí je každý závod jedinečný.
1

Zábava pro každého a kdekoli

Carrera HYBRID nabízí režimy pro začátečníky i experty, takže si užijí jezdci všech úrovní. Závoďte až v 16 hráčích nebo si užijte volnou jízdu až s 30 auty současně. Díky online vzdálené hře můžete soupeřit s přáteli z celého světa kdykoli a kdekoli.

Carrera HYBRID - Výhody na první pohled:

Carrera HYBRID je revoluční závodní systém, který kombinuje to nejlepší z analogových a digitálních autodráh. Nabízí svobodu řízení s vozidly, která se pohybují nejen po trati, ale i mimo ni, a přináší tak nezapomenutelný zážitek ze závodění.

HYBRID - Revoluční závodní systém nové generace

Zažijte zcela nový rozměr závodění s autodráhami Carrera HYBRID. Tento inovativní systém kombinuje to nejlepší z analogových a digitálních autodráh a přináší svobodu řízení s vozidly, která se pohybují nejen po trati, ale i mimo ni. Realistický zážitek ze závodění je umocněn podporou umělé inteligence a intuitivním ovládáním pomocí aplikace ve vašem chytrém zařízení. Staňte se součástí revoluce v závodění s Carrera HYBRID!
Carrera HYBRID je revoluční závodní systém, který kombinuje to nejlepší z analogových a digitálních autodráh. Nabízí svobodu řízení s vozidly, která se pohybují nejen po trati, ale i mimo ni, pro nezapomenutelný zážitek ze závodění. Sety Carrera HYBRID obsahují vše potřebné pro okamžité závodění, včetně dráhy, věrných modelů aut a ovládání pomocí aplikace.
Dokonalá kombinace herní a závodní zábavy s podporou umělé inteligence. Intuitivní ovládání pomocí bezplatné aplikace pro smartphone nebo tablet. Volná jízda až pro 30 jezdců současně na jedné trati a závody až pro 16 hráčů. Vhodné pro jezdce všech úrovní zkušeností díky režimům pro začátečníky i experty.
Carrera HYBRID nabízí různé funkce a možnosti pro jedinečný závodní zážitek. Vozidla věrná originálu v měřítku 1:50 s individuálním nastavením. Různá rozložení tratí pro vzrušující a neopakovatelné závody. Online vzdálená hra pro soupeření s přáteli z celého světa.
Prozkoumejte všechny možnosti aplikace a vyzkoušejte různá nastavení vozidel. Trénujte ovládání aut v různých režimech pro zdokonalení svých dovedností. Experimentujte s rozloženími tratí a vytvářejte vlastní náročné okruhy. Pořádejte online závody s přáteli a soupeřte o nejrychlejší časy.
Pravidelně nabíjejte vozidla pomocí přiložených USB kabelů. Kontrolujte opotřebení součástek, zejména pneumatik, a v případě potřeby je vyměňte. Při problémech s připojením nebo ovládáním zkontrolujte nastavení aplikace a Bluetooth spojení. V případě potíží kontaktujte zákaznickou podporu Carrera pro asistenci.

Jsi připraven
odstartovat?