Poprvé v historii se na autodráze Carrera představí vozy značky Škoda. Carrera, přední výrobce závodních autodráh, se rozhodla zpestřit svou nabídku o modely Škoda Fabia RS Rally 2. Tento set s názvem „Carrera GO Škoda Rally“ bude dostupný již na podzim letošního roku.

 

Fanoušci českých aut a závodění, zbystřete!

Představte si napínavý souboj dvou rallyových speciálů Škoda Fabia RS, které se prohánějí po 4,9 metrů dlouhé trati plné zatáček, roviniek, zúžení a dokonce i 360° loopingu. Jeden z vozů nese ikonické zbarvení týmu Agrotec Kopecký, ve kterém závodí úspěšný český jezdec Jan Kopecký. Druhý vůz má neméně atraktivní tovární design Škoda Motorsport.

Napínavé závody plné soubojů, manévrů a snaha pokořit traťový rekord. S autodráhou Carrera GO Škoda Rally zažijete opravdovou závodní atmosféru v pohodlí domova. Ať už jste začínající nadšenec nebo zkušený závodník, tato autodráha vám poskytne hodiny zábavy a napětí.

Carrera při vývoji myslela opravdu na vše.

Spojení českého automobilového průmyslu se světově proslulým výrobcem autodráh je důkazem kvality a oblíbenosti vozů Škoda. Nezbývá než se těšit na podzim, až Carrera GO Škoda Rally dorazí na pulty obchodů a my budeme moci usednout za ovladače těchto krasavců. Připravte se na adrenalinovou jízdu, jakou jste ještě nezažili!