Nová licence NASCAR pro Carrera: Camaro NextGen ZL1 míří na autodráhy!

Vážení fanoušci autodráhového modelářství, máme pro vás vzrušující novinku. Carrera získala pro letošní rok novou licenci pro své řady Evolution a Digital 132. Na vaše autodráhy přijíždějí vozy NASCAR Camaro NextGen ZL1!

Proč jsou vozy NASCAR Camaro NextGen ZL1 tak výjimečné?

NASCAR Camaro NextGen ZL1 představuje nejnovější generaci závodních speciálů, které kombinují sílu, rychlost a aerodynamiku. Tyto modely přinášejí autentický zážitek z amerických závodních okruhů přímo do vašeho domova. Vozy se vyznačují precizním zpracováním detailů, vynikajícími jízdními vlastnostmi a možností úprav pro dosažení maximálního výkonu.

Nové modely NASCAR Camaro NextGen ZL1 nabízejí:

  • Věrnou repliku skutečných vozů NASCAR
  • Kompatibilitu s tratěmi Carrera Evolution a Digital 132
  • Auto obsahuje dvojité kontaktní kartáčky, magnet a vodící lištu
  • Autentické zbarvení týmů NASCAR
  • Vzrušující zážitek ze závodění na amerických oválech

NASCAR Camaro NextGen ZL1 od CarreraZažijte vzrušení z NASCAR závodů ve vašem obývacím pokoji

S novými modely NASCAR Camaro NextGen ZL1 od Carrera si můžete užít napínavé závody jako na skutečných amerických okruzích. Ať už jste dlouholetým fanouškem NASCAR nebo jen milovníkem rychlých a výkonných vozů, tyto modely vám přinesou neopakovatelný zážitek ze závodění.

Nové modely budou k dispozici jak pro Carrera Evolution, tak pro digitální systém Carrera Digital 132. To znamená, že si můžete vybrat verzi, která je kompatibilní s vaší stávající autodráhou. Ať už preferujete klasické analogové závodění nebo pokročilé digitální funkce, NASCAR Camaro NextGen ZL1 bude připraven rozproudit vaše závody.

Sledujte naše stránky pro více informací o dostupnosti jednotlivých modelů. Připravte se na to, že vaše závody na autodráze Carrera budou letos ještě napínavější s vozy NASCAR Camaro NextGen ZL1!