Milovníci závodění a fanoušci autodráh, pozor! Společnost Carrera přichází s revoluční novinkou, která změní váš pohled na závody na autodráze. Představujeme vám novou řadu autodráh Carrera Hybrid, která přináší zcela nový rozměr závodění a zábavy. Tato průlomová novinka bude dostupná již začátkem října 2024 a rozhodně stojí za to si na ni počkat.

Věrné repliky Porsche 911 v měřítku 1/50 s možností vyladit vůz k dokonalosti

Modely aut v měřítku 1/50 jsou věrnou replikou ikonických vozů Porsche 911. Každý detail byl pečlivě zpracován, abyste měli pocit, že řídíte skutečný sportovní vůz. Ale to není vše – s Carrera Hybrid máte možnost nastavit rychlost, pneumatiky, brzdění a mnoho dalších funkcí podle svých preferencí. Staňte se skutečným mechanikem a vylaďte svůj vůz k dokonalosti.

Představte si, že pořádáte závodní večer s přáteli. Každý z vás si vybere svého favorita mezi modely Porsche 911 a postaví se na startovní čáru. Světla na semaforu se rozsvítí a vy se s burácením motorů vydáte na trať. Zatímco někteří z vás se drží pevně vytyčené dráhy, jiní se odváží vyrazit mimo ni a prozkoumat nové možnosti. Najednou se závod mění v napínavou hru kočky a myši, kde každá zatáčka přináší nové překvapení.

Kreativita bez hranic – navrhněte si vlastní závodní trať

Ať už jste zkušený závodník nebo začátečník, Carrera Hybrid je navržena tak, aby vyhovovala všem úrovním dovedností. Intuitivní ovládání a možnost nastavení různých parametrů umožňují každému najít si svůj vlastní styl jízdy. A pokud se vám náhodou něco nepovede a vyletíte z trati, nevadí – s Carrera Hybrid je to součást dobrodružství. Navíc, až 16 řidičů může závodit současně, což přináší zcela novou úroveň napětí a soutěživosti.

Carrera Hybrid představuje novou éru v závodění na autodráze. Kombinace tradičního závodění po dráze a volného ježdění mimo ni přináší nekonečné možnosti zábavy a napětí. Ať už jste vášnivým sběratelem autodráh nebo jen hledáte způsob, jak si užít vzrušující závody s přáteli, Carrera Hybrid je perfektní volbou. Připravte se na závody, jaké jste ještě nezažili!