Připoutejte se a připravte se na jízdu svého života s modelem Ford GT40 MKII Gaisberg 2024 od Carrera Digital 124! Tento úchvatný model v měřítku 1:24 je poctou legendárnímu výkonu Fordu GT40 MKII v závodech Gaisberg a přináší kousek motoristické historie přímo na vaši autodráhu.

 

Legenda ožívá znovu

Ford GT40 MKII se nesmazatelně zapsal do dějin motorsportu svými neuvěřitelnými vítězstvími, zejména v náročném závodě 24 hodin Le Mans. Nyní máte možnost usednout za volant tohoto ikonického vozu a zažít jeho sílu a rychlost na vlastní kůži.

S modelem Ford GT40 MKII Gaisberg 2024 od Carrera Digital 124 se ocitnete přímo uprostřed legendárního závodu Gaisberg. Precizně zpracovaný model v měřítku 1:24 věrně zachycuje každý detail skutečného vozu, od aerodynamických křivek karoserie až po ikonický lak v barvách Gaisberg. Když usednete za ovladač, budete mít pocit, jako byste se přenesli v čase a stali se součástí této nezapomenutelné éry motoristického sportu.

Ford GT40 MKII Gaisberg 2024

Výkon a dokonalost v každém detailu

Pod kapotou tohoto krasavce se ukrývá výkonný motor V8, který byl postrachem konkurence na skutečných závodních okruzích. S modelem od Carrera Digital 124 zažijete tutéž sílu a rychlost na vaší autodráze. Jemně zpracovaný podvozek, precizní zavěšení kol a gumové pneumatiky zajistí dokonalou přilnavost a ovladatelnost v každé zatáčce.

Závodění s Fordem GT40 MKII Gaisberg 2024 ale není jen o rychlosti a výkonu. Je to také o stylu a historii. Tento model je skutečným uměleckým dílem, které oslavuje odkaz jednoho z nejvýznamnějších závodních vozů všech dob. Každý pohled na jeho nádherné křivky a ikonické zbarvení ve vás probudí vášeň pro motorsport a touhu být součástí něčeho výjimečného.