Milí čtenáři, závodníci a fanoušci autodráh,

vítejte na nově přestavěných stránkách autodrahy.cz! Když se podíváte kolem sebe, všimnete si, že jsme našemu webu darovali zcela nový kabát. Stejně jako když vylepšujete svou autodráhu novými dílky, aby byla ještě rychlejší, zábavnější a atraktivnější, i my jsme zapracovali na vylepšení našeho online domova.

Nový web v závodním stylu. S responzivním designem jsme připraveni na každou zatáčku.

Ať už nás navštěvujete ze svého počítače, tabletu nebo mobilu, nový responzivní design se přizpůsobí vaší obrazovce jako závodní auto zatáčkám na dráze. Pohodlně se začtete do našich článků odkudkoliv a kdykoliv, třeba i při čekání na startovní signál závodu.

A že těch článků bude! Připravujeme pro vás pravidelnou dávku aktualit, novinek a spoustu dalšího čtení ze světa autodráh. Naskočte do našeho pomyslného depa plného informací, kde načerpáte palivo pro svou závodní vášeň.

Váš průvodce světem autodráh – inspirace pro váš koníček.

Naším cílem je být vaším průvodcem a rádcem v tomto vzrušujícím koníčku. Ať už se právě rozhodujete, jakou autodráhu si pořídit, ladíte svůj vozový park nebo hledáte tipy, jak uspořádat závody pro přátele, naše články vám nabídnou cenné know-how.

V našich článcích se dozvíte, jak vybrat tu správnou autodráhu pro sebe či jako dárek pro děti. Poradíme vám, jaké jsou rozdíly a věřte, že i zkušení matadoři v tomto sportu u nás najdou inspiraci.

Tak neváhejte a začněte s námi závod za novými zážitky a vědomostmi ze světa autodráh. Udělejte si pohodlí, naskočte na naše stránky a užijte si jízdu po našich článcích. A nezapomeňte, že cílová rovinka je jen začátek nového kola. Těšíme se, že se na našem webu potkáme!

Váš tým autodrahy.cz

Štítky: